Misyonumuz

IBC’nin, tüm insanları eşit gören, ülkemiz ve dünyada yardıma muhtaç insan bırakmama hedefini gözeten, adil, saygılı, hoşgörülü, sevgi dolu, güvenilir, paylaşımcı, işbirliği odaklı, eğitimli, yardım etmeyi meslek olarak kabul eden personeli temin etmek; tüm insani değerleri ön planda tutan, fedakâr ve merhamet duygusunu üst planda yaşayan bir kadro oluşturmaktır. İBC İnsan Kaynakları, bu kadroyu, sosyal, kültürel, hukuki, aklaki ve diğer üstün meziyetlere sahip, örnek bir çalışan haline getirebilecek eğitimleri destekleyen bir birim olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz

Tüm insanlara, din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüş, yaş vb. her tür ayırımcı yaklaşımları göz önüne almadan yardım elini uzatmak olan IBC amaçlarını gerçekleştirecek, yaratıcı ve kaliteli insan kaynağı oluşturarak personelini, tüm yeryüzünde, IBC aidiyet duygusuyla daha çok insana ulaşmasını sağlamaktır

Ülke/Şehir: Kilis
Son Başvuru: 30-10-2020 23:00

Biz Kimiz

Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı (IBC)

felaket ve sıkıntı yaşayan insanların, özellikle de dünya nüfusunun en dezavantajlı kesiminin hayatlarını iyileştirmeye katkıda bulunmak isteyen bir avuç idealist işadamı tarafından kurulmuştur.

IBC biz kimiz
Kapat

IBC FAALİYETLERİNDE ARAMA YAPIN